579 115-221
Szynkowar biowin domowa szynka za pół ceny

Szynkowar 1,5kg – domowa szynka za pół ceny

Szynkowar biowin domowa szynka za pół ceny

Brutalnie obudzony o 5-tej rano kupiłem szynkowar. Spałem sobie w najlepsze gdy nagle kabiną zatrzęsło, aż podskoczyłem na łóżku. Odsłaniam firankę i widzę, że ktoś wjeżdża w rajkę obok mnie. Szybko się ubrałem i wyskoczyłem z auta i okazało się, że wjeżdżający zestaw huknął w moją naczepę. Na szczęście nic się nie stało, żadnych uszkodzeń, tylko ten tekst kierowcy mnie rozbawił: “łoj pan, coś sje stalo?” i poleciał oglądać swoją naczepę.
Szynkowar biowin domowa szynka za pół ceny

KLIKNIJ W OBRAZEK ABY KUPIĆ – Szynkowar biowin – domowa szynka za pół ceny

Wróciłem do kabiny, ale jako że już nie mogłem spać, to zrobiłem kawę i zacząłem szperać po internecie, gdzie szybko zawędrowałem do szynkowarów. Już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem kupna, więc stwierdziłem, że piąta rano to świetna godzina na zakupy w internecie ;). Szybkie odpalenie ceneo,  wyszukanie najtańszej oferty, klik-klik, przelew zrobiony, teraz czekam na przesyłkę do domu. Jak wrócę z trasy to już na pewno będzie czekać na mnie.

Kupiłem nierdzewny szynkowar 1,5kg wsadu z firmy Biowin, z termometrem i woreczkami do parzenia szynki. Patrząc po cenach surowego mięsa – ok 12-14 zł za 1kg szynki kulki – gotowa szynka domowa wyjdzie za pół ceny sklepowej. A taką szynkę można robić z dowolnego mięsa, mieszając je ze sobą, np. szynka wieprzowa z kurczakiem lub indykiem, można część zmielić lub pokroić w kostkę, a do tego nadziewać. Poza tym można również dowolnie doprawiać.

Jestem pewien, że w połączeniu z pakowarką próżniową, to będzie świetny i często używany zestaw w mojej kuchni podczas przygotowywania przetworów w trasę. Ale nie tylko w trasę, bo czemu nie robić sobie szynki do domowego użytku? Po powrocie z trasy zrobię fotorelację z parzenia pierwszej szynki wraz z przepisem.

Leave a Reply

Related Post